Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

16 listopada 2022

Pasowanie na przedszkolaka. Na zakończenie tort i poczęstunek

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzień 8 listopada 2022r. pozostanie na długo w pamięci 3-latków z Przedszkola Niepublicznego Donald w Nakle.# Tego właśnie dnia odbyła się ważna uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich pań. W odświętnych strojach recytowały wiersze, śpiewały, ilustrowały piosenki ruchem, grały na instrumentach perkusyjnych, tańczyły zmieniając się w prawdziwych aktorów. Po części artystycznej dzieci złożyły przyrzeczenie: być dzielnym przedszkolakiem, nie płakać , nie szlochać i panie mocno kochać , dbać o porządek w sali oraz uczyć się wierszy i piosenek. Następnie pani dyrektor Grażyna Lewandowska rozpoczęła ceremonię pasowania na przedszkolaka. Każdy maluszek został pasowany przez panią dyrektor specjalnym, zaczarowanym ołówkiem i w ten sposób został włączony w poczet przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, album Przedszkolaka, czapkę kaczorka  oraz maskotkę sówkę. Uwieńczeniem uroczystości był tort Kaczora Donalda oraz słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców. Tradycji stało się zadość- 3-latki stały się prawdziwymi przedszkolakami.

Materiał: Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)