Dziś mamy 10 grudnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2019

Pasowanie 3-latków z Donalda. To była ważna uroczystość

fot. Iwona Nowak

fot. Iwona Nowak

Dnia 13 listopada 3 latki z Donalda stały się prawdziwymi # przedszkolakami.

W Donaldzie bowiem odbyło się ich pasowanie. Tego dnia dzieci odświętnie ubrane czekały na swoich rodziców, by zaprezentować swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie.

Po części artystycznej maluchy złożyły uroczystą przysięgę, po czym Pani Dyrektor Grażyna Lewandowska rozpoczęła uroczyste pasowanie. W tym momencie na twarzach rodziców zauważyć było można wzruszenie i dumę ze swych pociech.

Po części oficjalnej, przedszkolaki w nagrodę za piękny występ otrzymały drobne upominki w postaci: dyplomu, albumu przedszkolaka, biretu, czapki z logo przedszkola oraz kuferka słodkości.

To nie był jednak koniec spotkania. Otóż po chwili do sali został wniesiony tort, który okazał się słodkim podsumowaniem tego miłego i jak ważnego dla dzieci i rodziców wydarzenia. Wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku dzieląc sie spostrzeżeniami na temat pierwszych wystąpień przedszkolaków.

materiał: mgr Iwona Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 23 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)