Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

17 lutego 2024

Papa D w Szubinie! Widownia szalała przed sceną

fot. MM

fot. MM

17 lutego w sali widowiskowej Szubińskiego Domu Kultury zorganizowano#walentynkowy koncert zespołu Papa D. Znajdująca się przed sceną publiczność bawiła się wyśmienicie!

Zespół Papa D to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów z lat 80' i 90' - dawniej znany jako Pada Dance, Papa Dance New Sound czy Papa Dock. Jest to zespół synthpopowy założony w 1984 roku przez Sławomira Wesołowskiegi i Mariusza Zabrodzkiego. Wśród najpopulerniejszych utworów Papa D należy uwzględnić m.in. "Naj Story", "Nasz Disneyland", "Bezimienni", "Będziemy Tańczyć" czy "O La La".

Widownia tańczyła i śpiewała wspólnie z zespołem Papa D, raz po raz nagradzając muzyków brawami. Za organizację wydarzenia odpowiadał Szubiński Dom Kultury.

Oceń artykuł: 82 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (7)

  fan, w dniu 18-02-2024 12:25:37 napisał:

  fajny koncert, fajny ośrodek kultury.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Wiesia, w dniu 18-02-2024 15:45:53 napisał:

  Świetny koncert , brawo dom kultury dawno się tak nie wybawiłam. Więcej takich imprez poprosimy.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Andrzej, w dniu 18-02-2024 20:26:18 napisał:

  Było super. Tak trzymać. Bardzo ładnie wyremontowany Dom Kultury.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Pamiątka A4
20,00 zł PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)