Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

06 stycznia 2019

Ósma edycja turnieju. Puchary dla najlepszych

fot. MAG

fot. MAG

W sobotę, 5 stycznia na sali gimnastycznej ZSP w # Ślesinie odbył się świąteczno-noworoczny turniej tenisa stołowego.

Zawodnicy grali w kategoriach: dzieci, młodzież, kobiety open, mężczyźni amatorzy i zrzeszeni. Trzem najlepszym zawodnikom wręczono puchary. Nie brakowało także nagród i niespodzianek losowanych wśród zawodnikami.

Organizatorem turnieju był Zespół Szkolno Przedszkolny w Ślesinie, Rada Sołecka w Ślesinie oraz Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią.

Organizatorzy kierują szczególne podziękowania dla pana Piotra Lutkiewicza i firmy Fobit za ufundowanie nagród. Dziękujemy również panuu Edziowi Romińskiemu za przygotowanie przepysznej grochówki oraz wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji turnieju. Szczegółowe wyniki rywalizacji podamy w osobnym artykule.

Oceń artykuł: 13 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Tonery Directions
27PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Remonty mieszkań
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Szczotki do włosów tytanowe Termix
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)