Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Orlicy byli bezkonkurencyjni. Teraz zmierzą się z mocniejszymi drużynami

fot. Piotr Dutkiewicz

fot. Piotr Dutkiewicz

Na kolejny turniej orlików Czarni Nakło udali się do Fordonu, podtrzymując serie #zwycięstw. To czwarty turniej, który wygraliśmy i tym sposobem wygraliśmy grupę E-19.

Teraz nastąpi kolejny podział na grupy, czekają nas zdecydowanie mocniejsze drużyny.

Oto tabela turnieju w Fordonie:
1. Czarni Nakło pkt 9 bramki 12-1
2. Grom Osie pkt 6 bramki 5-4
3. Polonia Bydgoszcz pkt 3 bramki 10-3
4. Wisła Fordon pkt 0 bramki 1-20

Zespół Czarnych Nakło wystąpił w składzie: Miłosz Iciek (kapitan), Kajetan Żmudziński, Filip Nowak (2 bramki), Hubert Padzikowski, Daniel Buława (1 bramka), Hubert Walczak, Filip Ciesielski (3 bramki), Alan Chojnacki, Radosław Waniak, Jakub Jendrzejewski (2 bramki), Nikodem Baran, Tomasz Nelka (3 bramki), Jakub Stuczyński, Amelia Bombicka (1 bramka), Fabian Komasiński, trener Piotr Dutkiewicz.

Z turnieju na turniej chłopcy grają coraz lepiej, cieszę się, że realizują założenia taktyczne przed meczami i każdy z nich ma na swoim koncie również strzelone bramki. Dziękuję wszystkim zawodnikom za grę i szacunek dla przeciwnika.

Materiał: Piotr Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 98 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)