Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Orlicy byli bezkonkurencyjni. Teraz zmierzą się z mocniejszymi drużynami

fot. Piotr Dutkiewicz

fot. Piotr Dutkiewicz

Na kolejny turniej orlików Czarni Nakło udali się do Fordonu, podtrzymując serie #zwycięstw. To czwarty turniej, który wygraliśmy i tym sposobem wygraliśmy grupę E-19.

Teraz nastąpi kolejny podział na grupy, czekają nas zdecydowanie mocniejsze drużyny.

Oto tabela turnieju w Fordonie:
1. Czarni Nakło pkt 9 bramki 12-1
2. Grom Osie pkt 6 bramki 5-4
3. Polonia Bydgoszcz pkt 3 bramki 10-3
4. Wisła Fordon pkt 0 bramki 1-20

Zespół Czarnych Nakło wystąpił w składzie: Miłosz Iciek (kapitan), Kajetan Żmudziński, Filip Nowak (2 bramki), Hubert Padzikowski, Daniel Buława (1 bramka), Hubert Walczak, Filip Ciesielski (3 bramki), Alan Chojnacki, Radosław Waniak, Jakub Jendrzejewski (2 bramki), Nikodem Baran, Tomasz Nelka (3 bramki), Jakub Stuczyński, Amelia Bombicka (1 bramka), Fabian Komasiński, trener Piotr Dutkiewicz.

Z turnieju na turniej chłopcy grają coraz lepiej, cieszę się, że realizują założenia taktyczne przed meczami i każdy z nich ma na swoim koncie również strzelone bramki. Dziękuję wszystkim zawodnikom za grę i szacunek dla przeciwnika.

Materiał: Piotr Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 82 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)