Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Orlicy byli bezkonkurencyjni. Teraz zmierzą się z mocniejszymi drużynami

fot. Piotr Dutkiewicz

fot. Piotr Dutkiewicz

Na kolejny turniej orlików Czarni Nakło udali się do Fordonu, podtrzymując serie #zwycięstw. To czwarty turniej, który wygraliśmy i tym sposobem wygraliśmy grupę E-19.

Teraz nastąpi kolejny podział na grupy, czekają nas zdecydowanie mocniejsze drużyny.

Oto tabela turnieju w Fordonie:
1. Czarni Nakło pkt 9 bramki 12-1
2. Grom Osie pkt 6 bramki 5-4
3. Polonia Bydgoszcz pkt 3 bramki 10-3
4. Wisła Fordon pkt 0 bramki 1-20

Zespół Czarnych Nakło wystąpił w składzie: Miłosz Iciek (kapitan), Kajetan Żmudziński, Filip Nowak (2 bramki), Hubert Padzikowski, Daniel Buława (1 bramka), Hubert Walczak, Filip Ciesielski (3 bramki), Alan Chojnacki, Radosław Waniak, Jakub Jendrzejewski (2 bramki), Nikodem Baran, Tomasz Nelka (3 bramki), Jakub Stuczyński, Amelia Bombicka (1 bramka), Fabian Komasiński, trener Piotr Dutkiewicz.

Z turnieju na turniej chłopcy grają coraz lepiej, cieszę się, że realizują założenia taktyczne przed meczami i każdy z nich ma na swoim koncie również strzelone bramki. Dziękuję wszystkim zawodnikom za grę i szacunek dla przeciwnika.

Materiał: Piotr Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 98 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)