Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Orlicy byli bezkonkurencyjni. Teraz zmierzą się z mocniejszymi drużynami

fot. Piotr Dutkiewicz

fot. Piotr Dutkiewicz

Na kolejny turniej orlików Czarni Nakło udali się do Fordonu, podtrzymując serie #zwycięstw. To czwarty turniej, który wygraliśmy i tym sposobem wygraliśmy grupę E-19.

Teraz nastąpi kolejny podział na grupy, czekają nas zdecydowanie mocniejsze drużyny.

Oto tabela turnieju w Fordonie:
1. Czarni Nakło pkt 9 bramki 12-1
2. Grom Osie pkt 6 bramki 5-4
3. Polonia Bydgoszcz pkt 3 bramki 10-3
4. Wisła Fordon pkt 0 bramki 1-20

Zespół Czarnych Nakło wystąpił w składzie: Miłosz Iciek (kapitan), Kajetan Żmudziński, Filip Nowak (2 bramki), Hubert Padzikowski, Daniel Buława (1 bramka), Hubert Walczak, Filip Ciesielski (3 bramki), Alan Chojnacki, Radosław Waniak, Jakub Jendrzejewski (2 bramki), Nikodem Baran, Tomasz Nelka (3 bramki), Jakub Stuczyński, Amelia Bombicka (1 bramka), Fabian Komasiński, trener Piotr Dutkiewicz.

Z turnieju na turniej chłopcy grają coraz lepiej, cieszę się, że realizują założenia taktyczne przed meczami i każdy z nich ma na swoim koncie również strzelone bramki. Dziękuję wszystkim zawodnikom za grę i szacunek dla przeciwnika.

Materiał: Piotr Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 98 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)