Dziś mamy 29 marca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

27 lutego 2020

Organizacja zajęć pozalekcyjnych. Sprawdź listę zwycięskich projektów

Na posiedzeniu 26 lutego 2020 r. Zarząd Powiatu Nakielskiego rozstrzygnął konkurs na #organizację zajęć pozalekcyjnych w 2020 roku, na których realizację samorząd powiatowy przeznaczył kwotę 100.000 zł.

Jak co roku zainteresowanie szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat nakielski było duże. Na konkurs wpłynęło 30 wniosków, spośród których 22 zostaną dofinansowane. Zwycięskie projekty zakładają rozwijanie zainteresowań, zamiłowań, uzdolnień, wiedzy i umiejętności uczniów, a także mają wyzwalać postawy kreatywne i twórcze wśród młodzieży. Listę zwycięskich projektów publikujemy poniżej.

Materiał: Powiat Nakielski

Oceń artykuł: 2 7
Pliki do pobrania
rozstrzygnięcie zajęć pozalekcyjnych 2020 r..pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Krzesło młodzieżowe
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO600
1349PLN PROMOCJAPLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)