Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej. Nakło będzie miało swoją reprezentację

fot. pow.

fot. pow.

Jutro 13 listopada 2019r. w Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego# w Bydgoszczy przy ul. M. Kopernika 1 odbędzie się Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel". Nakielski Uniwersytet Trzeciego Wieku reprezentować będą: Elżbieta Budziszak, Jadwiga Cyganek oraz Ewa Haberska.

W programie:

  • Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej Senior Obywatel, Collegium Copernicanum, sala 02, godz. 14.30 (uczestników Olimpiady prosimy o przybycie nie później niż na godz. 14.15).
  • Wykład dr. Sławomira Sadowskiego (Wydział Nauk o Polityce i Administracji UKW) pt.: Tradycje samorządności w Polsce, Collegium Copernicanum, Sala Koncertowa, godz. 16.00.
  • Ogłoszenie wyników Olimpiady i wręczenie nagród, godz. 17.00.

Uczestników Olimpiady oceniać będzie komisja w składzie: Przewodniczący: dr Marcin Jastrzębski, Członkowie: dr Iwona Mandrzejewska-Smól, dr Mirosława Szark-Eckardt, dr Sławomir Łaniecki oraz sekretar mgr Olga Cuske

Laureaci olimpiady wojewódzkiej wezmą udział w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez Obywatelski Parlament Seniorów.

Na fotografii delegatki przygotowujące się do Olimpiady. Życzymy powodzenia!

materiał: Lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)