Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej. Nakło będzie miało swoją reprezentację

fot. pow.

fot. pow.

Jutro 13 listopada 2019r. w Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego# w Bydgoszczy przy ul. M. Kopernika 1 odbędzie się Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel". Nakielski Uniwersytet Trzeciego Wieku reprezentować będą: Elżbieta Budziszak, Jadwiga Cyganek oraz Ewa Haberska.

W programie:

  • Olimpiada Wiedzy Obywatelskiej Senior Obywatel, Collegium Copernicanum, sala 02, godz. 14.30 (uczestników Olimpiady prosimy o przybycie nie później niż na godz. 14.15).
  • Wykład dr. Sławomira Sadowskiego (Wydział Nauk o Polityce i Administracji UKW) pt.: Tradycje samorządności w Polsce, Collegium Copernicanum, Sala Koncertowa, godz. 16.00.
  • Ogłoszenie wyników Olimpiady i wręczenie nagród, godz. 17.00.

Uczestników Olimpiady oceniać będzie komisja w składzie: Przewodniczący: dr Marcin Jastrzębski, Członkowie: dr Iwona Mandrzejewska-Smól, dr Mirosława Szark-Eckardt, dr Sławomir Łaniecki oraz sekretar mgr Olga Cuske

Laureaci olimpiady wojewódzkiej wezmą udział w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez Obywatelski Parlament Seniorów.

Na fotografii delegatki przygotowujące się do Olimpiady. Życzymy powodzenia!

materiał: Lidia Bembnista

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40. roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)