Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

14 sierpnia 2021

"Okoliczne gminy dbają o swoich mieszkańców". Internautka porusza ważny temat

Otrzymaliśmy wiadomość od naszego Internauty. Poruszył ważny temat#, dla mieszkańców gminy Nakło. Treść poniżej.

W Nakle pozyskuje się fundusze na rozwój miasta. Budowy bloków mieszkalnych, dyskontów handlowych czy plany budowy targowiska. Wspaniałe i ambitne plany, ale czy przedstawiciele Miasta i Gminy Nakła nad Notecią są przedstawicielami miasta, a co z gminą?. Okoliczne gminy dbają o swoich mieszkańców i między innymi rozbudowują Sieć Gazociągu. Gmina Sicienko robi to od bardzo dawna, a w ostatnim czasie inwestuje w gaz ziemny Gmina Szubin. Panie Burmistrzu Miasta i Gminy Nakło, czy okoliczni mieszkańcy tworzący nakielską wspólnotę nie zasługują na takie udogodnienie jak gaz ziemny w swoich gospodarstwach domowych?

Materiał: Internautka

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (7)

  mozekolejnyetat, w dniu 14-08-2021 11:37:21 napisał:

  na pewno mają lepszą jakśc wody... u nas słabo z tym a nawet bardzo

  odpowiedz

  • -1 (5)

  PiS , w dniu 14-08-2021 16:04:57 napisał:

  Najważniejsze teraz jest robota w liniach oceanicznych. Bo następnej kadencji nie będzie, a Polskę dojną racz nam zostaw panie bug

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Nakielanin, w dniu 14-08-2021 19:57:40 napisał:

  Popieram zbulwersowanie Pani od artykułu.Nawet bym zaproponował, by zebrała w swojej miejscowości i w miejscowościach zaniedbywanych przez urzędasów z Nakła i pocisnęli z nimi np.pod tym śmiesznym ratuszem na ul.Ks.Skargi.Dbają tylko o swoje 4 litery.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Schab bez kości
11,99PLN
Smakowita 450g
2,99PLN
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)