Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 marca 2019

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Rekordowa liczba uczestników

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

„Młody Mechanik” oraz „Młody Mechanik Maszyn Rolniczych” – w takich kategoriach rywalizowali # uczestnicy VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem producenta olejów silnikowych Mobil.

Eliminacje szkolne odbyły się 6 marca o godz. 12.00 (kategoria: Młody Mechanik) i 12.30 (kategoria: Młody Mechanik Maszyn Rolniczych). Łącznie 16 uczniów Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu rozwiązywało test on-line, składający się z 30 pytań zamkniętych.

Uczniowie byli pogrupowani w dwuosobowe zespoły. Liczyły się nie tylko prawidłowe odpowiedzi, ale i czas ich udzielenia. Do tegorocznego konkursu przystąpiła rekordowa liczba uczestników - 893 młodych mechaników i 278 młodych mechaników maszyn rolniczych. Niestety nasi młodzi mechanicy nie zmieścili się w finałowej 30-ce, ale głowa do góry, następne mistrzostwa już za rok!

Tegoroczne finały odbędą się pod koniec marca podczas targów Poznań Motor Show 2019. Ambasadorem konkursu jest Grzegorz Duda – wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

materiał: Agnieszka Andrzejewska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)