Dziś mamy 1 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

23 marca 2023

Ogólnopolski teleturniej "Sukces na bank”. Awans ekonomistów ze Staszica

fot. powierzone

fot. powierzone

W środę, 22 marca 2023 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyły się# eliminacje do ogólnopolskiego teleturnieju „Sukces na bank”.

rużyna ekonomistów ze Staszica znalazła się w gronie 32 najlepszych szkół z całej Polski, które wywalczyły sobie awans do Etapu Międzyszkolnego. W skład reprezentacji naszej szkoły wchodzą uczniowie z technikum ekonomicznego z klasy IV cg: Julia Musiał, Krystian Radowski oraz uczniowie z technikum rachunkowości: Martyna Pruchnicka, Amelia Serwus i Hubert Thomas. W V edycji turnieju Sukces na Bank zarejestrowało się aż 286 drużyn z całej Polski. Uczniowie wypełniali test w ramach Etapu Eliminacyjnego. Serdecznie gratulujemy!

Opiekunami uczniów są nauczycielki przedmiotów ekonomicznych: Grażyna Kinderman i Agnieszka Rotkiewicz.

Organizatorem turnieju jest Fundacja BIT MASTERS. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Materiał: Agnieszka Rotkiewicz - ZS im. S. Staszica w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)