Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

16 maja 2019

Ogłoszono konkursy na dyrektorów szkół. Czy nastąpią zmiany?

fot archiwum

fot archiwum

Ogłoszono konkursy na dyrektorów dwóch szkół w # Nakle. Czy w „trójce" i „dwójce" nastąpi zmiana?

Kończy się kadencja dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle.

Kandydaci na oba stanowiska mają czas do końca maja na złożenie dokumentów w biurze nakielskiego ZOOiR. Następnie burmistrz powoła komisję konkursową, która umożliwi wyłonienie najlepszego kandydata.

W skład komisji wejdą przedstawiciele gminy jako organu prowadzącego szkołę, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Rady Pedagogicznej ze szkół, których dotyczy konkurs na dyrektora oraz przedstawiciele zakładowych organizacji związkowych - Związku Nauczycielstwa Polskiego i Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność". Nad pracą komisji czuwać będzie dyrektor ZOOiR.

Nowi dyrektorzy obejmą stanowiska od 1 września. Obecnie dyrektorem „dwójki" jest Anna Maćkowska, a nakielską „trójką" zarządza Halina Lubiszewska.

Oceń artykuł: 0 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (19)

  Iza, w dniu 16-05-2019 14:05:14 napisał:

  W sp nr 2 powinna byc juz zmiana.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -8 (10)

  r-ek, w dniu 16-05-2019 19:22:37 napisał:

  W szkole nr. 2 Pani Dyrektor jest super natomiast konus z 3 w podskokach

  odpowiedz

  • 6 (8)

  nauczyciel, w dniu 17-05-2019 06:49:09 napisał:

  Maćkowska powinna - zając się swoja polityka a nie szkołą - szkoła na jej polityce tylko traci

  odpowiedz

  • 3 (9)

  rodzic, w dniu 17-05-2019 09:28:14 napisał:

  Dyrektor szkoły powinien mieć własne dzieci, aby proces rozwoju dziecka znał z autopsji, a nie z opowieści w bajkach czy innych śmietnikowcach. Przede wszystkim jednak nie powinien być nawiedzony, w żadnej dziedzinie, zwłaszcza religijno-kościelnej. Powinien być otwarty i tolerancyjny. Każdy inny jak dla mnie jest niewłaściwą osobą. Miejmy nadzieje, że zmiany (o ile będą) wyjdą dzieciom na dobre. Teraz jest źle (to moja opinia, każdy może mieć inną)

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Anka, w dniu 17-05-2019 22:52:55 napisał:

  A Pania Dyrektor z 3 ktos w koncu powinien sie zainteresowac! Przykre... co tam sie dzieje:(

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Lakiernictwo
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Naczepa platforma
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Jadalnia / pokój dzienny
Budowa magazynów
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)