Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2023

Odkryj swoje możliwości dzięki studiom w ANS w Pile. Dowiedź się więcej!

fot .M. Maziarz

fot .M. Maziarz

Kandydacie na studia, przed Tobą niezwykła okazja do# rozpoczęcia nowego etapu, pełnego możliwości i nieograniczonego potencjału. Decyzja o podjęciu studiów to krok, który może odmienić Twoje życie i otworzyć drzwi do niezliczonych przygód i sukcesów. Jest to czas, w którym będziesz mógł zgłębiać swoje zainteresowania, rozwijać umiejętności i stawać się lepszą wersją siebie.

SZUKASZ ODPOWIEDZI NA PYTANIE DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ?

Przede wszystkim dlatego, że studia to nie tylko zdobywanie wiedzy w konkretnej dziedzinie, to także podróż do poznawania świata, który otworzy Ci nowe perspektywy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę kierunków i specjalności: ekonomicznych, społecznych, medycznych i technicznych – sprawdź na www.kandydat.ans.pila.pl
Studia, to okazja do spotkania niezwykłych ludzi, którzy będą Cię motywować
do działania. W Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile, będziesz mieć możliwość współpracy z inspirującymi wykładowcami, którzy podzielą się swoją wiedzą
i doświadczeniem (wielu z nich to praktycy) oraz z innymi studentami – również zagranicznymi, z którymi będziesz mógł dzielić swoje pasje i pomysły np. w kołach naukowych.
Studia, to także czas rozwoju umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, kreatywność, rozwiązywanie problemów i praca zespołowa. Będziesz mógł odkrywać swoje mocne strony i doskonalić te, które wymagają rozwoju – wesprze Cię w tym nasze Biuro Karier. Będziesz wiedział jak zarządzać czasem i jak efektywnie osiągać wyznaczone cele.

BĄDŹ EKSPERTEM W SWOJEJ DZIEDZINIE

Przez te lata będziesz stawać się ekspertem w konkretnej dziedzinie, zdobywać praktyczne doświadczenie i budować swoje portfolio zawodowe. Studia otworzą przed Tobą szerokie spektrum możliwości zawodowych i umożliwiają Ci znalezienie pracy, która spełni Twoje aspiracje i pasje.

KONTAKTY Z LOKALNYM BIZNESEM I PRAKTYKA ZAWODOWA TWOIM KLUCZEM DO SUKCESU

ANS w Pile stawia duży nacisk na współpracę z lokalnymi firmami i instytucjami,
co pozwala studentom nawiązywać cenne kontakty zawodowe i zdobywać doświadczenie praktyczne już podczas studiów. Nasza Uczelnia organizuje staże, praktyki i projekty, które umożliwiają rozwój umiejętności praktycznych i przygotowanie do wymagań rynku pracy. Pomogą w tym m.in. studia dualne, prowadzone na kierunkach inżynierskich i na ekonomii. Dzięki nim i współpracy z ponad 40. firmami, studenci ANS w Pile, zdobywają konkretne doświadczenie praktyczne w trakcie studiów, co szczególnie cenione jest przez pracodawców.

ZAINWESTUJ W PRZYSZŁOŚĆ

Pamiętaj, że to Ty jesteś architektem swojej przyszłości. Podjęcie decyzji o studiowaniu
to wybór inwestycji w siebie i swoją edukację. Będziesz miał szansę rozwijać swoje mocne strony, zdobyć cenne umiejętności i zbudować solidne fundamenty swojej przyszłej kariery.

NIE OBAWIAJ SIĘ WYZWAŃ – TAKŻE TYCH MIĘDZYNARODOWYCH

Nie obawiaj się wyzwań, które mogą pojawić się na Twojej drodze. Studia to ciekawa podróż, to proces wzrastania i odkrywania swojego potencjału. To czas, w którym zdobędziesz wiedzę, poznasz nowe perspektywy i narzędzia, które wykorzystasz w życiu. Temu służy także program wymiany międzynarodowej ERASMUS+. ANS w Pile współpracuje z ponad 40. Uczelniami na całym świecie. Nasi studenci mają możliwość odbycia części studiów i praktyk poza granicami kraju, co daje im znakomite atuty na rynku pracy – dobrą znajomość języka obcego, odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań i kreatywność.
Niech Twoje ambicje i pasje napędzają Cię do osiągania sukcesów. Niech studia będą Twoim środkiem do spełnienia marzeń i tworzenia przyszłości, o jakiej zawsze marzyłeś.
Przekonaj się sam i dołącz do nas!

Dowiesz się więcej na:
www.ans.pila.pl
www.facebook.com/ans.pila
www.instagram.com/ans.pila/

 

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Fałszywy obraz szopa. Inwazyjny gatunek obcy

Szop pracz należy do inwazyjnych gatunków obcych (IGO), które stanowią jedno z największych #zagrożeń dla rodzimej różnorodności biologicznej. Jednak brak wiedzy w tym zakresie i pozornie przyjazny wizerunek zwierzęcia sprawia, że we współczesnej kulturze masowej traktowany jest jak maskotka. A to fałszywy obraz szopa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)