Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 września 2018

"Od szkolenia do zatrudnienia". Zakończenie staży zawodowych w ramach projektu

fot. pow.

fot. pow.

Uczestnicy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” zakończyli udział w trzymiesięcznych, # płatnych stażach zawodowych.

Młodzież miała możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych, które służą pogłębieniu wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Podczas pracy, dzięki przydzielonemu opiekunowi stażu, uczestnicy krok po kroku poznawali tajniki pracy w zawodach: kosmetyczka, magazynier i grafik komputerowy. Dodatkowym atutem był czynnik finansowy, stażyści otrzymali stypendium, ubezpieczenie zdrowotne, korzystali także z refundacji kosztów dojazdu. Dla wielu z nich było to pierwsze doświadczenie zawodowe w miejscu pracy.

Udział młodzieży w projekcie pozwolił im zdobyć większą pewność siebie oraz wzmocnił przekonanie o właściwym wyborze zawodu. Była to dla nich szansa, aby zdobyć wiedzę praktyczną, a także zyskać możliwość znalezienia zatrudnienia.

Projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” współfinansowany jest ze środków  Unii Europejskiej.

 materiał: Monika Maliszewska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)