Dziś mamy 31 stycznia 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku. Plany na przyszły rok

fot. Starostwo Powiatowe

fot. Starostwo Powiatowe

6 grudnia 2022 roku w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. #Obradom przewodniczył Tadeusz Sobol - Starosta Nakielski.

Podczas posiedzenia członkowie komisji przyjęli plan pracy komisji na 2023 rok oraz pozytywnie zaopiniowali projekt budżetu Powiatu Nakielskiego w zakresie realizacji zadań dot. bezpieczeństwa i porządku publicznego w 2023 roku. Następnie Ilona Świstowska – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią przedstawiła informację o prowadzonych działaniach prewencyjnych.

Podczas posiedzenia Starosta Nakielski przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Nakle nad Notecią 100 kamizelek odblaskowych oraz 250 samozaciskowych opasek odblaskowych z przeznaczeniem dla Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią na przeprowadzenie pogadanek w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu nakielskiego w zakresie bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym oraz na tematy dotyczące zagrożeń w cyberprzestrzeni i szkodliwości substancji psychoaktywnych, podczas których kamizelki i opaski będą wydawane dzieciom i młodzieży.

Dariusz Domek – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 54

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)