Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2019

Obóz Dębu Potulice. Młodzi zawodnicy wybrali się do Mielna

fot. Patrycja Wiśniewska

fot. Patrycja Wiśniewska

Kolejny obóz sportowy Szkółki Piłkarskiej Dębu Potulice odbył się tym razem w # Mielnie.

Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Dębu Potulice wraz z trenerami i opiekunami w dniach 23-29 czerwca przebywali w nadmorskim Mielnie na letnim obozie sportowo-profilaktycznym zrealizowanym w ramach projektu dla stowarzyszeń.

Po wyczerpującym intensywnym sezonie ligowym przyszedł czas na odpoczynek i rozrywkę. W Mielnie młodzi piłkarze z Potulic oprócz odpoczynku na plaży i zwiedzania Mielna oraz Unieścia mieli zaplanowane treningi na stadionie przy Centralnym Ośrodku LZS. Rozegrali także w dwóch kategoriach wiekowych turniej pod nazwą MINI MUNDIAL 2019, który wszystkim uczestnikom przyniósł wiele radości.

Po raz pierwszy wspólnie z Dębem Potulice na obóz udała się drużyna Skry Paterek (rocznik 2005) wraz z trenerem i opiekunami. Wyjazd odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz wielu sponsorów, a także dzięki ogromnej pomocy rodziców. 

materiał: Patrycja Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)