Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

05 października 2018

Nowy sprzęt dla PSP. Powiat Nakielski wesprze zakup łodzi ratowniczej

fot: Starostwo Powiatowe w Nakle

fot: Starostwo Powiatowe w Nakle

Powiat Nakielski zabezpieczy 20 tysięcy zł na wsparcie zakupu łodzi ratowniczej z silnikiem # zaburtowym dla Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

Łódź będzie odpowiedzią na aktualnie wyznaczone standardy ratowniczo-gaśnicze i zastąpi wysłużony sprzęt, który przez ostatnie 21 lat wykorzystywany był przez Jednostkę Ratowniczo Gaśniczą w Nakle nad Notecią.

Materiał: M. Oleś

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)