Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Nordic walking. Miły spacer wzdłuż Noteci

fot.powierzone

fot.powierzone

05.10.2018 r. odbył się kolejny spacer nordic walking. Tym razem organizatorki# Monika Młynarczyk i Katarzyna Borzych –Kubacka poprowadziły trasą wzdłuż brzegu rzeki Noteć. Spacerowano w okolicach ulicy Hallera, by łąkami i kawałkiem ulicy Dolnej dojść na " most kcyński". Stamtąd maszerowano aż do śluzy nr 9. Jak zwykle dopisała pogoda i świetna atmosfera. Niezmiernie cieszy fakt, iż wciąż dołączają nowe osoby .

Trening czyni mistrza! Kolejny profesjonalny instruktaż prawidłowego chodzenia z kijkami można uzyskać w najbliższy piątek pod okiem Pani Aldony Bon - Pantkowskiej. Spotykamy się na nakielskiej przystani o godz. 16.30. Zapraszamy wszystkich z doświadczeniem i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nordic walking.

Materiał: K. Borzych-Kubacka, M. Młynarczyk

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)