Dziś mamy 21 maja 2022, sobota, imieniny obchodzą:

14 listopada 2021

Nocne granie. Zmierzyli się zawodnicy z czterech województw

fot. pixabay

fot. pixabay

W sobotę 13 listopada pod patronatem KPZSzach# i Szubińskiego Domu Kultury odbył się 44 Turniej Szachowy "Nocne Granie" z udziałem zawodników reprezentujących kluby czterech województw.

Ponownie na listach startowych nie zabrakło szachistów z powiatu nakielskiego, ale tym razem nikt z nich nie stanął na podium. Najlepiej wypadł Przemysław Chudzik z Kcyni (UKS Szachowa Dwójka Szubin), który zajął IV miejsce.

Lista medalistów przedstawiała się następująco: I miejsce Maciej Kamiński (MUKS Stoczek 45 Białystok), II miejsce Mateusz Budnik (KSz Zugzwang Warszawa), III miejsce Aleksander Polak (BKS Chemik Bydgoszcz). Miejsca pozostałych zawodników powiatu nakielskiego: VI miejsce Piotr Szybowicz (BKS Chemik Bydgoszcz / Szubin), VIII miejsce Marcin Rydzyński (NOK Nakło), IX miejsce Dariusz Wargulec (UKS Szachowa Dwójka Szubin), X miejsce Julia Rocławska (BKS Chemik Bydgoszcz / I LO Szubin / Kcynia), XI miejsce Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XII miejsce Krzysztof Michalak (NOK Nakło).

Dane techniczne rozgrywek: portal Lichess, system arena, tempo blitz - 2 minuty + 2 sekundy na uczestnika, czas gry - 45 minut.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 14 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)