Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Niezapominajki świętowały. Był tort i mnóstwo zabawy

fot. pow.

fot. pow.

Jedna z grup Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią uczciła Dzień # Niezapominajki. Ta właśnie grupa nosi nazwę tego niepozornego aczkolwiek urodziwego kwiatka.

Najmłodsze dzieci z „Tęczowego Wzgórza” świętowały we wtorek, 16 maja 2017 r. Dzień Niezapominajki. Dzieci rozróżniały poszczególne kwiaty. Podczas zajęcia plastycznego m.in. malowały niezapominajki. Brały udział w zabawach ruchowych, przeliczały niezapominajki.

Jak na urodziny przystało, nie zabrakło tortu, który dzieci zjadły z wielkim apetytem. Tego dnia był jeszcze jeden powód do zaśpiewania „Sto lat”. Swoje 4-te urodziny obchodziła Magda Wika.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)