Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Niezapominajki świętowały. Był tort i mnóstwo zabawy

fot. pow.

fot. pow.

Jedna z grup Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią uczciła Dzień # Niezapominajki. Ta właśnie grupa nosi nazwę tego niepozornego aczkolwiek urodziwego kwiatka.

Najmłodsze dzieci z „Tęczowego Wzgórza” świętowały we wtorek, 16 maja 2017 r. Dzień Niezapominajki. Dzieci rozróżniały poszczególne kwiaty. Podczas zajęcia plastycznego m.in. malowały niezapominajki. Brały udział w zabawach ruchowych, przeliczały niezapominajki.

Jak na urodziny przystało, nie zabrakło tortu, który dzieci zjadły z wielkim apetytem. Tego dnia był jeszcze jeden powód do zaśpiewania „Sto lat”. Swoje 4-te urodziny obchodziła Magda Wika.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)