Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Niezapominajki świętowały. Był tort i mnóstwo zabawy

fot. pow.

fot. pow.

Jedna z grup Przedszkola nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią uczciła Dzień # Niezapominajki. Ta właśnie grupa nosi nazwę tego niepozornego aczkolwiek urodziwego kwiatka.

Najmłodsze dzieci z „Tęczowego Wzgórza” świętowały we wtorek, 16 maja 2017 r. Dzień Niezapominajki. Dzieci rozróżniały poszczególne kwiaty. Podczas zajęcia plastycznego m.in. malowały niezapominajki. Brały udział w zabawach ruchowych, przeliczały niezapominajki.

Jak na urodziny przystało, nie zabrakło tortu, który dzieci zjadły z wielkim apetytem. Tego dnia był jeszcze jeden powód do zaśpiewania „Sto lat”. Swoje 4-te urodziny obchodziła Magda Wika.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)