Dziś mamy 7 grudnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

15 listopada 2019

"Niezapominajki" przyjęły ślubowanie. Teraz są prawdziwymi przedszkolakami

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

Dzieci w grupy "Niezapominajki" z przedszkola "Tęczowe Wzgórze" dołączyły do # grona prawowitych przedszkolaków.

W czwartek, 14 listopada 2019 r. w "Tęczowym Wzgórzu" odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. 2 i 3-latki dały pokaz swoich umiejętności.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Treść przyrzeczenia odczytała p. Beata Szydlak, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia. Ślubowanie złożyli też rodzice. Nie zabrakło gromkiego "Sto lat" i tortu.

Nadmieńmy, iż w uroczystości udział wziął radny nakielskiej Rady Miejskiej, p. Antoni Żygowski, który zadbał o to, aby to było iście "słodkie" pasowanie.

Rodzice, serdecznie dziękujemy za obecność.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)