Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2019

"Niezapominajki" przyjęły ślubowanie. Teraz są prawdziwymi przedszkolakami

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

Dzieci w grupy "Niezapominajki" z przedszkola "Tęczowe Wzgórze" dołączyły do # grona prawowitych przedszkolaków.

W czwartek, 14 listopada 2019 r. w "Tęczowym Wzgórzu" odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. 2 i 3-latki dały pokaz swoich umiejętności.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Treść przyrzeczenia odczytała p. Beata Szydlak, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia. Ślubowanie złożyli też rodzice. Nie zabrakło gromkiego "Sto lat" i tortu.

Nadmieńmy, iż w uroczystości udział wziął radny nakielskiej Rady Miejskiej, p. Antoni Żygowski, który zadbał o to, aby to było iście "słodkie" pasowanie.

Rodzice, serdecznie dziękujemy za obecność.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)