Dziś mamy 22 czerwca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
09 marca 2018

Nietypowy gość w przedszkolu. Mika bawiła się z dziećmi

fot. powierzone

fot. powierzone

W ramach bloku tematycznego "Domowi ulubieńcy" grupę 3 – latków z Przedszkola Niepublicznego # "Donald" odwiedził niezwykły gość – suczka Mika.

Najmłodsi byli bardzo podekscytowani tą wizytą. Kiedy zwierzątko znalazło się w przedszkolu dzieci miały możliwość przywitania się z nim, nasi milusińscy opowiedzieli o cechach charakterystycznych Miki takich jak wygląd i sposób zachowania. Suczka machając ogonkiem z zadowoleniem bawiła się z przedszkolakami, aportowała kolorową piłkę oraz wykonywała skoki przez obręcze.

Za swój występ otrzymała od przedszkolaków gromkie brawa i została nagrodzona przysmakami w postaci karmy i kości dla psa. By uczcić tę wizytę na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie Miki z całą grupą 3 – latków.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)