Dziś mamy 23 marca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
09 marca 2018

Nietypowy gość w przedszkolu. Mika bawiła się z dziećmi

fot. powierzone

fot. powierzone

W ramach bloku tematycznego "Domowi ulubieńcy" grupę 3 – latków z Przedszkola Niepublicznego # "Donald" odwiedził niezwykły gość – suczka Mika.

Najmłodsi byli bardzo podekscytowani tą wizytą. Kiedy zwierzątko znalazło się w przedszkolu dzieci miały możliwość przywitania się z nim, nasi milusińscy opowiedzieli o cechach charakterystycznych Miki takich jak wygląd i sposób zachowania. Suczka machając ogonkiem z zadowoleniem bawiła się z przedszkolakami, aportowała kolorową piłkę oraz wykonywała skoki przez obręcze.

Za swój występ otrzymała od przedszkolaków gromkie brawa i została nagrodzona przysmakami w postaci karmy i kości dla psa. By uczcić tę wizytę na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie Miki z całą grupą 3 – latków.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)