Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Niepodległościowy turniej tenisowy. Zapraszamy zawodników z gminy Nakło

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Nakielski Sport Sp. z o.o. , UKS WDK Paterek, Sparta Nakło oraz# Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie zapraszają do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości.

Zawody odbędą się 11 listopada 2021 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie. Początek rozgrywek zaplanowany jest na godz. 10:00, jednak zapisów będzie można dokonywać od godz. 9:30.

Wpisowe na turniej wynosi 10 zł od każdej osoby dorosłej.

Turniej zostanie rozegrany w kategoriach:

  • OPEN
  • Amator
  • Kobiety
  • Szkoła Podstawowa
  • Szkoła Średnia

Turniej ma charakter lokalny i wystartować w nim mogą tylko osoby mieszkające w gminie Nakło nad Notecią oraz grające w klubach Sparta Nakło i UKS WDK Paterek. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany kategorii w dniu zawodów.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)