Dziś mamy 24 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

03 listopada 2019

Niepodległościowy Bieg Terenowy

Gmina Nakło nad Notecią oraz LZS "Skra" Paterek serdecznie zaprasza do udziału w # Niepodległościowym Biegu Terenowym i Maratonie MTB.

Zawody odbędą się dnia 3 listopada 2019 r. w Paterku. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Instytut Pamięci Narodowej.

Start biegu: 9:00
Start maratonu: 11:00

Wpisowe na bieg: 20 zł (całe wpisowe z biegu zostanie przeznaczone na budowę hospicjum w Olszewce).

Wpisowe na maraton MTB:
- 40 PLN wpłata na konto dokonana do dnia 30.09.2019
- 50 PLN wpłata na konto dokonana od dnia 01.10.2019 do 20.10.2019
- 60 PLN płatne w biurze w dniu zawodów  03.11.2019

Zapisów na bieg oraz maraton można dokonywać poprzez stronę: https://b4sportonline.pl/niepodleglosciowy_bieg_terenowy_maraton_mtb

Szczegółowych informacji udzielają:
- ws. biegu - skra-sekcjabiegowa@wp.pl
- ws. maratonu MTB - sklep@it-ros.pl

materiał: Weronika Marzyńska/Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Październik miesiącem profilaktyki raka piersi. Czym jest mammografia?

Warszawa – 21 października, 2019 – w związku z „różowym październikiem”, miesiącem # profilaktyki raka piersi oraz inicjatywą BRA Day, GE Healthcare przypomina, jak ważne dla zdrowia kobiet są badania mammograficzne i zachęca Polki do profilaktyki.

(czytaj więcej)
0

Nowe technologie zmieniają rynek. Warto stawiać na "zieloną" energię

Przyjazne środowisku technologie, umożliwiające pozyskiwanie energii # elektrycznej i cieplnej, stają się coraz popularniejsze. Nie tylko ze względu na rosnący trend proekologiczny, lecz także możliwość wygenerowania długofalowych oszczędności.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)