Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2020

Niecodzienna interwencja Straży Miejskiej. Pomogli kaczej rodzinie

fot. SM w Nakle

fot. SM w Nakle

W dniu 1 czerwca 2020 roku Straż Miejska otrzymała zgłoszenie od mieszkańca dotyczące #kaczki, która wraz z gromadką kaczuszek znajdowała się przy bloku na ul. Bohaterów w Nakle nad Notecią.

W związku z realnym i bezpośrednim zagrożeniem dla bezbronnych zwierząt patrol odłowił kaczą rodzinkę (7 młodych i ich „mama”), umieścił w transporterze, a następnie kaczki zostały bezpiecznie wypuszczone do środowiska naturalnego. W tym przypadku do rzeki Noteć.

Materiał: Straż Miejska w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)