Dziś mamy 10 grudnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 października 2018

Nie wszyscy przestrzegają przepisów. Trzech kierowców z zatrzymanym prawem jazdy

Tylko w ostatnich dniach aż trzem kierowcom policjanci z nakielskiej „drogówki” zatrzymali # prawa jazdy w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

Nie wszyscy kierowcy pamiętają, że zmienione przepisy prawa o ruchu drogowym, pod groźbą czasowej utraty uprawnień do kierowania pojazdami, zakazują przekraczania dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h.

Tylko ostatnich dniach, policjanci z referatu ruchu drogowego z Nakła, zatrzymali aż trzech kierowców, którym za przekroczenie prędkości zatrzymali prawa jazdy.

Jako pierwszy, w środę (3.10.18), w Mrozowie zatrzymany do kontroli został 41-letni kierowca audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Nieco więcej, bo o 57 km/h za szybko, jechał 56-letni kierujący renault, którego „drogówka” zatrzymała wczoraj (7.10.18) rano w Gorzeniu.

Kolejnego kierowcę, który za nic miał ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym, policjanci referatu ruchu drogowego zatrzymali również wczoraj (7.10.18) około 13 w Samoklęska Dużych. 33-letni kierowca mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.  

Skontrolowanym kierowcom mundurowi zatrzymali czasowo uprawnienia do kierowania pojazdami.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Heh, w dniu 10-10-2018 11:32:49 napisał:

    Podobno tylko młodzi jeżdżą szybko, a tu prosze...

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Botox
REGAŁY
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Deska elewacyjna
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)