Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Nie wiesz jaką szkołę wybrać? Sprawdź, co oferują!

Drodzy Gimnazjaliści!

Ten krótki poradnik pomoże Wam przebrnąć przez wybór nowej szkoły i w załatwieniu niezbędnych formalności. Poniżej znajdziecie link do strony, za pomocą której możecie wypełnić wniosek o przyjęcie do szkoły oraz sprawdzić wyniki rekrutacji. Wcześniej zachęcamy jednak do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat nakielski.

 OFERTA EDUKACYJNA - ROK SZKOLNY 2017/2018


 

  NABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH


 
     
udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)