Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

19 stycznia 2022

Nie jesteś sam. Nie zwlekaj. Zgłoś się po pomoc!

fot. PPPP w Nakle

fot. PPPP w Nakle

Czujesz się stale przygnębiony? Przeżywasz kryzys emocjonalny? Skontaktuj się z# centrum wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym. Dyżurują w nim psychologowie, którzy wysłuchają problemów. Wskażą też odpowiednią placówkę, gdzie można otrzymać pomoc. Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Gnojokok, w dniu 19-01-2022 09:57:04 napisał:

  Od pewnego czasu rządzący stosują w stosunku do nas przemoc psychiczną.Swoisty terror,epatując w sposób świadomy i celowy wynikami zgonów.Jest to element brudnej i szkodliwej propagandy mający dawać efekt mrożący krew i wymusić szczepienia.Obrzydliwe i prawnie niedozwolone metody osiągania celów.Polegają one na wchodzeniu z ofiarą w takie interakcje, w następstwie których czuje się ona źle, zastraszona,osaczona i stłamszona. Jest to działanie przy pomocy słów oraz różnych środków niewerbalnych.Przypomnę,że w świetle polskiego prawa stosowanie przemocy psychicznej jest traktowane jako przestępstwo. Zostało ono uregulowane w art. 207 § 1 k.k.Trzeba głośno powiedzieć STOP takim metodom traktowania, poniżaniu i wzbudzaniu poczucia winy.To nie jest już "kryzys emocjonalny" a stosowanie wobec społeczeństwa przemocy psychicznej.Dzisiaj przed kamerami TV oprawca kolejny raz dopuści się dewastacji psychicznej swoich ofiar manipulacją,wywieraniem wpływu,presji,strachu,szantażowaniem.Czy tego "Centra Wsparcia" nie widzą-?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  damian, w dniu 19-01-2022 10:57:45 napisał:

  najgorsze sa stany maniakalne

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Maryna z Janowa, w dniu 19-01-2022 21:21:01 napisał:

  Czujesz się stale przygnębiony? Przeżywasz kryzys emocjonalny? To weź koło i j**nij się w czoło! Przecie jest zaje**ście! Załóż maskę i do szeregu po ukłucie! Czego nie rozumiesz???

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Budowa magazynów
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)