Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 września 2023

"Nakielskie Rajdy dla Frajdy". Tym razem trasa liczyła 35 km

fot. Dominika Ruczyńska / Paweł Ciereszko / Łukasz Smoliński

fot. Dominika Ruczyńska / Paweł Ciereszko / Łukasz Smoliński

VI Rajd z cyklu "Nakielskie Rajdy dla Frajdy" przeszedł do historii.# 17-osobowa grupa śmiałków zmierzyła się z trasą pn. "Rezerwat Przyrody Borek".

35-kilometrowy szlak biegł przez nakielski Rynek, Bielawy, Anieliny, Łodzię, Samostrzel, Bnin, Jadwiżyn, "Borek" i ponownie Łodzię, Anieliny, Bielawy, a zakończyła się w Nakle nad Notecią. Dziękujemy, że już po raz szósty skorzystaliście z zaproszenia do spędzenia soboty na rowerze z Nakielskim Sportem

Zapraszamy na ostatnią odsłonę naszej rowerowej oferty, która już w październiku. Szczegóły niebawem.

Materiał: Szymon Niemczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 11 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Barbórka. Tradycyjne święto górnicze

Dzisiaj, 4 grudnia przypada Barbórka - tradycyjne święto górnicze. #Dzień ten obchodzą także geolodzy i inne osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem paliw kopalnych.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)