Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

12 października 2018

Nakielski klub wysoko w rankingu

fot. pow

fot. pow

Polski Związek Lekkiej Atletyki podsumował klubowy sezon 2018.

Klasyfikacja Klubowego Mistrza Polski 2018 r. przedstawia 368 zespołów, które zdobyły przynajmniej jeden punkt na jednej z imprez: Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Puchar Świata, Mistrzostwa Europy Seniorów, Mistrzostwa Świata U20, Mistrzostwa Europy U18, Mecz Międzypaństwowy U23 oraz Mecz Międzypaństwowy U20. Wysokie 101 miejsce w Polsce zajął LUKS START NAKŁO, który łącznie zdobył 72 punkty. Nakielscy lekkoatleci zdobyli: 5 punktów na Mistrzostwach Polski Seniorów, 16 punktów na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, 7 punktów na Mistrzostwach Polski Juniorów, 16 punktów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz 28 punktów na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Dziękujemy Gminie Nakło nad Notecią oraz naszym sponsorom, bez których nie byłoby tego sukcesu!

Materiał: LUKS START NAKŁO

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  krajan, w dniu 12-10-2018 12:25:47 napisał:

  Gratulacje dla Startu i trenera Jankowskiego,przykład jak można osiągnąć bardzo wysokie wyniki mimo braku stadionu, jest to także przykład godny naśladowania i realizacji sportu wśród dzieci i młodzieży dla innych nauczycieli w-f. Na terenie gminy Nakło mamy 8 sal gimnastycznych, 2 boiska wielofunkcyjne,żadnego boiska do piłki ręcznej na orlikach poza LO,koszt bramek urządzonych w czynie społecznym nie przekracza 200 zł + siatki 150 zł.Trzeba tylko chcieć.Piłka ręczna najłatwiejsza do realizacji czeka na swoją reaktywację.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ciekawy, w dniu 13-10-2018 09:51:17 napisał:

  Tytuł artykułu że wyskoko w rankingu... Czyli na którym miejscu? Podane tylko punkty a nie miejsce.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Donim, w dniu 15-10-2018 09:15:52 napisał:

  Wspaniały terner dusza człowiek tylko nad techniką musi popracować bo kontuzje są.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Siłownia
Żel UV 5ml
7,50PLN
Kanapa
Botox i kwas hialuronowy
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)