Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 września 2019

Nakielski dzielnicowy w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego nastolatka

fot. archiwum

fot. archiwum

To, że policjantem jest się zawsze, a nie tylko wtedy kiedy ubiera się mundur# udowodnił wczoraj dzielnicowy z Nakła. Mundurowy w czasie wolnym zatrzymał 15-latka, który był poszukiwany w związku z sądowym nakazem doprowadzenia do ośrodka wychowawczego.

Służba policyjna nie kończy się z chwilą zdjęcia munduru i schowania go do szafy. Policjantem jest się całą dobę i w każdym miejscu. Poświadczył to swoim zachowaniem dzielnicowy z Nakła.

Wczoraj (9.9.19) funkcjonariusz w czasie wolnym robił zakupy w jednym z marketów. Na hali sprzedaży zauważył znanego służbowo 15-latka. Mundurowy wiedział, że nastolatek jest poszukiwany w związku z sądowym nakazem doprowadzenia go do placówki wychowawczej, dlatego też bez chwili wahania go ujął i o zatrzymaniu powiadomił dyżurnego. 15-latek został doprowadzony do komendy, skąd z uwagi na stan zdrowia został czasowo przewieziony do placówki medycznej. Niebawem zgodnie z poleceniem sądu trafi do ośrodka wychowawczego.  

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska  / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 18 155

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)