Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

10 września 2019

Nakielski dzielnicowy w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego nastolatka

fot. archiwum

fot. archiwum

To, że policjantem jest się zawsze, a nie tylko wtedy kiedy ubiera się mundur# udowodnił wczoraj dzielnicowy z Nakła. Mundurowy w czasie wolnym zatrzymał 15-latka, który był poszukiwany w związku z sądowym nakazem doprowadzenia do ośrodka wychowawczego.

Służba policyjna nie kończy się z chwilą zdjęcia munduru i schowania go do szafy. Policjantem jest się całą dobę i w każdym miejscu. Poświadczył to swoim zachowaniem dzielnicowy z Nakła.

Wczoraj (9.9.19) funkcjonariusz w czasie wolnym robił zakupy w jednym z marketów. Na hali sprzedaży zauważył znanego służbowo 15-latka. Mundurowy wiedział, że nastolatek jest poszukiwany w związku z sądowym nakazem doprowadzenia go do placówki wychowawczej, dlatego też bez chwili wahania go ujął i o zatrzymaniu powiadomił dyżurnego. 15-latek został doprowadzony do komendy, skąd z uwagi na stan zdrowia został czasowo przewieziony do placówki medycznej. Niebawem zgodnie z poleceniem sądu trafi do ośrodka wychowawczego.  

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska  / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 18 262

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)