Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
03 czerwca 2018

Nakielska dziesiątka

Gmina Nakło wspólnie z Fundacją Civitas z Nakła zaplanowała dla mieszkańców szereg imprez sportowo-aktywizacyjnych, które odbędą się 3 czerwca.

Jedną z atrakcji będzie wystawa zewnętrzna „Multimedalista z Nakła” przedstawiająca sylwetkę wybitnego nakielskiego sportowca, olimpijczyka Klemensa Biniakowskiego. W ramach projektu grantowego Fundacja Civitas z Nakła przeprowadzi quiz dla dzieci i dorosłych mieszkańców powiatu nakielskiego z wiedzy o Klemensie Biniakowskim.

Ponadto odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży oraz bieg otwarty na dystansie 10 km. Zawodnicy, którzy dobiegną do mety, otrzymają pamiątkowe medale.

Impreza ma charakter charytatywny, w trakcie prowadzona będzie kwesta na rzecz działań podejmowanych przez Fundację Salus Homini z Nakła.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Czytniki kodów kreskowych
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Deska elewacyjna
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)