Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2020

Nakielscy policjanci podsumowali miniony rok. Podziękowano za pracę

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Wczoraj (21.01.20) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią policjanci #podsumowali pracę w minionym roku. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski oraz władze samorządowe.

Wczoraj (21.01.20) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu nakielskiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w minionym roku.

W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, Starosta nakielski p. Tadeusz Sobol, komendanci jednostek podległych nakielskiej komendzie, a także naczelnicy wydziałów i kierownicy.  

Podczas odprawy naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego asp. szt. Tomasz Wawrzyniak omówił pracę policjantów pionu prewencji w roku 2019. Wyniki osiągnięte przez policjantów kryminalnych przedstawiła naczelnik wydziału kryminalnego nadkom. Klaudia Ryczek.  Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant nakielskiej jednostki mł. insp. Krzysztof Zawołański podsumował całość i podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa powiatu nakielskiego w minionym roku.

Głos zabrał także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, który przedstawił zagadnienia będące priorytetami dla Policji w bieżącym roku oraz omówił dane statystyczne dotyczące minionego roku w garnizonie kujawsko-pomorskim. Insp. Malinowski odniósł się również do wyników osiągniętych przez nakielskich policjantów oraz pozytywnie oceniając ich pracę złożył na ręce przełożonych podziękowania dla wszystkich policjantów służących w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Takie same podziękowania złożył pan Starosta, deklarując dalszą współpracę samorządu z policjantami powiatu nakielskiego.
 
materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)