Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2020

Nakielscy policjanci podsumowali miniony rok. Podziękowano za pracę

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Wczoraj (21.01.20) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią policjanci #podsumowali pracę w minionym roku. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski oraz władze samorządowe.

Wczoraj (21.01.20) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu nakielskiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w minionym roku.

W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, Starosta nakielski p. Tadeusz Sobol, komendanci jednostek podległych nakielskiej komendzie, a także naczelnicy wydziałów i kierownicy.  

Podczas odprawy naczelnik wydziału prewencji i ruchu drogowego asp. szt. Tomasz Wawrzyniak omówił pracę policjantów pionu prewencji w roku 2019. Wyniki osiągnięte przez policjantów kryminalnych przedstawiła naczelnik wydziału kryminalnego nadkom. Klaudia Ryczek.  Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant nakielskiej jednostki mł. insp. Krzysztof Zawołański podsumował całość i podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa powiatu nakielskiego w minionym roku.

Głos zabrał także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, który przedstawił zagadnienia będące priorytetami dla Policji w bieżącym roku oraz omówił dane statystyczne dotyczące minionego roku w garnizonie kujawsko-pomorskim. Insp. Malinowski odniósł się również do wyników osiągniętych przez nakielskich policjantów oraz pozytywnie oceniając ich pracę złożył na ręce przełożonych podziękowania dla wszystkich policjantów służących w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Takie same podziękowania złożył pan Starosta, deklarując dalszą współpracę samorządu z policjantami powiatu nakielskiego.
 
materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)