Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Najsilniejsi z pomocą. Przedszkole czeka na nowe wyposażenie

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Wspaniała wiadomość‼️ W ramach programu wolontariatu #Najsilniejsi z # pomocą, firma Freightliner PL pomaga nakielskiemu Przedszkolu nr 1 "Tęczowe Wzgórze" wyposażyć i przystosować salę zabaw tzw. "pomarańczówkę".

Serdecznie dziękujemy Panu Wiesławowi Kominiakowi, prywatnie dziadkowi Magdy Kominiak - 5-latki z "Tęczowego Wzgórza", a zawodowo maszyniście w Freightliner PL, za pomoc w pozyskaniu blisko 4000 zł, a "Najsilniejszym" za okazane serce.

Nadmieńmy, iż aktualnie czekamy na realizację złożonych zamówień. Wierzymy w to, że w najbliższym czasie do "Tęczowego Wzgórza" dotrze wyposażenie, które sprawi, że dzieci zatracą się w zabawie.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)