Dziś mamy 12 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Najsilniejsi z pomocą. Przedszkole czeka na nowe wyposażenie

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Wspaniała wiadomość‼️ W ramach programu wolontariatu #Najsilniejsi z # pomocą, firma Freightliner PL pomaga nakielskiemu Przedszkolu nr 1 "Tęczowe Wzgórze" wyposażyć i przystosować salę zabaw tzw. "pomarańczówkę".

Serdecznie dziękujemy Panu Wiesławowi Kominiakowi, prywatnie dziadkowi Magdy Kominiak - 5-latki z "Tęczowego Wzgórza", a zawodowo maszyniście w Freightliner PL, za pomoc w pozyskaniu blisko 4000 zł, a "Najsilniejszym" za okazane serce.

Nadmieńmy, iż aktualnie czekamy na realizację złożonych zamówień. Wierzymy w to, że w najbliższym czasie do "Tęczowego Wzgórza" dotrze wyposażenie, które sprawi, że dzieci zatracą się w zabawie.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)