Dziś mamy 3 sierpnia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa. Konkurs trwa do 15 grudnia

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz członkowie # Ekomuzeum Doliny Noteci zapraszają dzieci oraz osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

Prace konkursowe wykonane dowolną metodą przestrzenną zgłaszać można do 15 grudnia godz. 12:00 w Zajeździe WiK w Ślesinie. Tam też 15 grudnia o godz. 15:00 podczas Świątecznego Jarmarku Krajeńskiego odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród.

Więcej informacji dot. konkursu znajdą Państwo w Regulaminie.

A my już dziś zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko w konkursie, ale również w Jarmarku. Na gości czekać będą stoiska z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, lokalnymi przysmakami i wiele innych.

Dla dzieci przygotowane zostaną animacje, warsztaty oraz kącik artystyczny itp. Jarmark będzie także możliwością wysłuchania kolęd w wykonaniu lokalnego zespołu „Jabłoneczki”.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!

materiał: Monika Żydek/Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 3
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)