Dziś mamy 24 stycznia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2019

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa. Konkurs trwa do 15 grudnia

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz członkowie # Ekomuzeum Doliny Noteci zapraszają dzieci oraz osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

Prace konkursowe wykonane dowolną metodą przestrzenną zgłaszać można do 15 grudnia godz. 12:00 w Zajeździe WiK w Ślesinie. Tam też 15 grudnia o godz. 15:00 podczas Świątecznego Jarmarku Krajeńskiego odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród.

Więcej informacji dot. konkursu znajdą Państwo w Regulaminie.

A my już dziś zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko w konkursie, ale również w Jarmarku. Na gości czekać będą stoiska z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, lokalnymi przysmakami i wiele innych.

Dla dzieci przygotowane zostaną animacje, warsztaty oraz kącik artystyczny itp. Jarmark będzie także możliwością wysłuchania kolęd w wykonaniu lokalnego zespołu „Jabłoneczki”.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!

materiał: Monika Żydek/Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)