Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

12 października 2021

Najmłodsi odwiedzili nakielską komendę. Praca policjantów nie jest im obca

fot. pow.

fot. pow.

8 września przedszkolaki z „Donalda” odwiedziły# Komendę Powiatową Policji w Nakle nad Notecią. Pod bacznym okiem mł. asp. Zofii Wrzeszcz oraz mł. asp. Patryka Dutkiewicza poznały pracę funkcjonariuszy Policji oraz utrwaliły wiadomości na temat bezpieczeństwa na drodze.

Pokaz policyjnego umundurowania, oznakowanego radiowozu, to tylko niektóre z przygotowanych tego dnia atrakcji dla dzieci. Największym zainteresowaniem, cieszył się bowiem pokaz umiejętności psa policyjnego, który pomimo pełnionej na co dzień funkcji, okazał się wiernym przyjacielem swojego przewodnika. Całe spotkanie zakończyło się pogadanką na temat bezpiecznych zachowań na drodze. Mundurowi przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące pieszych, zwracając szczególną uwagę na potrzebę noszenia elementów odblaskowych. Za poświęcony czas, pamiątkowe kolorowanki oraz odblaski, przedszkolaki odwdzięczyły się wręczonym upominkiem, serdecznym uśmiechem i piosenką.

Serdeczne podziękowania za pomoc w promowaniu zasad bezpieczeństwa wśród przedszkolaków z nadzieją na dalszą współpracę składa: Dyrektor przedszkola wraz z gronem pedagogicznym i wdzięcznymi przedszkolakami.

Materiał: I. Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)