Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

19 lutego 2019

Nagrody od Marszałka Województwa. Wśród nagrodzonych nakielanie

fot. pow.

fot. pow.

W poniedziałek 11 lutego w Toruniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród # Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za osiągnięcia sportowe w 2018 roku.

Nagrody finansowe za złoty medal w OOM w siatkówce plażowej i jednocześnie Mistrzostwo Polski kadetów uzyskali zawodnicy - Jakub Czerwiński i Szymon Trojański oraz ich trener Artur Sierzchuła. Nagrodę w kategorii "dla działaczy sportowych" otrzymał również Michał Nowak.

Z kolei w poniedziałek 18 lutego klub otrzymał informację o przyznaniu 10-miesięcznego stypendium dla złotych medalistów czyli dla Jakuba Czerwińskiego i Szymona Trojańskiego (250zł miesięcznie). Uroczyste wręczenie decyzji o przyznaniu stypendiów odbędzie się 26 lutego w Bydgoszczy.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękując za świetne reprezentowanie NTS-u, życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów zarówno w sporcie jak i życiu osobistym.

materiał: Michał Nowak

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Zabiegi dla panów
Nowe stylizacje
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)