Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

Na przetarg odpowiedziała tylko jedna firma. Zobacz, jaką kwotę zaproponowała

fot. UMiG Nakło

fot. UMiG Nakło

W dniu 11 sierpnia miało miejsce otwarcie ofert na wykonanie projektu ciągu komunikacyjnego #wzdłuż drogi wojewódzkiej Nakło nad Notecią – Chrząstowo.

Na ogłoszenie wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożyła firma MBZ Andler, Tomczak s. j. z Włocławka. Swoją usługę wyceniła na 134 070 zł, a termin jej wykonania na 120 dni. Gmina na ten cel zapisała w budżecie kwotę 60 000 zł.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)