Dziś mamy 17 października 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

Na przetarg odpowiedziała tylko jedna firma. Zobacz, jaką kwotę zaproponowała

fot. UMiG Nakło

fot. UMiG Nakło

W dniu 11 sierpnia miało miejsce otwarcie ofert na wykonanie projektu ciągu komunikacyjnego #wzdłuż drogi wojewódzkiej Nakło nad Notecią – Chrząstowo.

Na ogłoszenie wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożyła firma MBZ Andler, Tomczak s. j. z Włocławka. Swoją usługę wyceniła na 134 070 zł, a termin jej wykonania na 120 dni. Gmina na ten cel zapisała w budżecie kwotę 60 000 zł.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)