Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2017

Na przetarg odpowiedziała tylko jedna firma. Zobacz, jaką kwotę zaproponowała

fot. UMiG Nakło

fot. UMiG Nakło

W dniu 11 sierpnia miało miejsce otwarcie ofert na wykonanie projektu ciągu komunikacyjnego #wzdłuż drogi wojewódzkiej Nakło nad Notecią – Chrząstowo.

Na ogłoszenie wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożyła firma MBZ Andler, Tomczak s. j. z Włocławka. Swoją usługę wyceniła na 134 070 zł, a termin jej wykonania na 120 dni. Gmina na ten cel zapisała w budżecie kwotę 60 000 zł.

Materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)