Dziś mamy 18 lutego 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
10 listopada 2017

Na patriotyczną nutę. Dzieci odważnie wkroczyły na scenę i zaśpiewały

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

"Przybyli Ułani pod okienko" rozbrzmiało w czwartek, 9 listopada 2017 r. w ośrodku kultury w Nakle nad Notecią.

Tego dnia dzieci z "Tęczowego Wzgórza" reprezentowały swoje przedszkole podczas Festiwalu Piosenki Patriotycznej, zorganizowanego przez nakielskie Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Piątka". Podczas festiwalu wystąpili: Kaja Rapier, Jasmina Podemska oraz Maciej Wajer. Dzieci odważnie wkroczyły na scenę i pięknie zaśpiewały. Reprezentantów z "Tęczowego Wzgórza" dopingowały dzieci z grupy "Niezapominajki".

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)