Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
10 listopada 2017

Na patriotyczną nutę. Dzieci odważnie wkroczyły na scenę i zaśpiewały

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

"Przybyli Ułani pod okienko" rozbrzmiało w czwartek, 9 listopada 2017 r. w ośrodku kultury w Nakle nad Notecią.

Tego dnia dzieci z "Tęczowego Wzgórza" reprezentowały swoje przedszkole podczas Festiwalu Piosenki Patriotycznej, zorganizowanego przez nakielskie Niepubliczne Przedszkole "Wesoła Piątka". Podczas festiwalu wystąpili: Kaja Rapier, Jasmina Podemska oraz Maciej Wajer. Dzieci odważnie wkroczyły na scenę i pięknie zaśpiewały. Reprezentantów z "Tęczowego Wzgórza" dopingowały dzieci z grupy "Niezapominajki".

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)