Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

19 października 2021

Na DK 10 zderzyły się trzy samochody. Prowadzono ruch wahadłowy

fot. ZG

fot. ZG

We wtorek, 19 października po godzinie 9.00, na drodze krajowej nr 10 na# trasie Nakło-Trzeciewnica na wysokości stacji benzynowej zderzyły się trzy samochody.

Z relacji świadków wiemy, że w zdarzeniu uczestniczył samochód ciężarowy, który przewoził parafinę oraz dwa samochody osobowe marki Opel i Alfa Romeo.

Do działań zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła oraz OSP Cukrownia. Przybyli też policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zajęli się usunięciem płynów eksploatacyjnych z jezdni.

- Jedna osoba uskarżała się na ból głowy. Została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego - relacjonuje mł. bryg. Piotr Cholerzyński z KP PSP w Nakle.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Ruch na tym odcinku odbywał się w sposób wahadłowy.

- Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym tzw.: cysterną, 40-letni mieszkaniec powiatu białostockiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta i najechał na tył opla astry. Opel natomiast uderzył w alfę romeo - przekazała nam podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.

Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności zdarzenia. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (7)

  Jacek, w dniu 19-10-2021 12:36:31 napisał:

  Tak się kończy jazda na zderzaku,ze zdięc widać cięzarówka niewyhamowała.

  odpowiedz

  • 15 (15)

  StaraGaleria, w dniu 19-10-2021 13:03:48 napisał:

  Przywrócicie starą galerię zdjęć. Teraz prawie nie widać strzałek u góry, a i jeszcze reklamę lubicie tam wrzucić, która zakrywa strzałki.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -9 (13)

  Dobra duszyczka, w dniu 19-10-2021 13:21:00 napisał:

  Wystarczy przewinac palcem w prawo lub lewo, a na komputerze strzałki w prawo i lewo

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Kierowca bombowca, w dniu 20-10-2021 08:58:05 napisał:

  Chciałem pokazać artykuł szefowi jakod dowód, że spóźniłem się do pracy na 9 bo o 8.40 stałem już w korku po wypadku ale jak zwykle rzetelnie informujecie, że do zdarzenia doszło po 9 także XD

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Łopatka wieprzowa kg
9,99PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)