Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
14 listopada 2017

Muzycznie o 99. rocznicy odzyskania niepodległości

fot. Michał Wiśniewski

fot. Michał Wiśniewski

10. listopada br. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 uczcili 99. rocznicę #Odzyskania Niepodległości.

Na początku uroczystości głos zabrał dyrektor szkoły p. Tomasz Rompalski, który mówił o wartości wolności i roli patriotyzmu w czasach pokoju.  

W apelu przygotowanym przez uczniów kl. IV d i IV e pod kierunkiem p. Pauliny Komosińskiej oraz p. Dagmary Zemło - Deji przypomniano kolejne wydarzenia w drodze Polaków do niepodległości. Informacje dotyczące powstań narodowych i innych zrywów narodowowyzwoleńczych ilustrowane były muzycznie pieśniami patriotycznymi nie tylko okresu zaborów, ale również wcześniejszej i późniejszej historii naszego narodu. W przygotowanie uroczystości włączył się również chór szkolny prowadzony przez p. Monikę Falender.

Materiał: Michał Wiśniewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.  

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)