Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2019

Muzyczne Mikołajki z Nutką w Katolickim Przedszkolu. Dzieci poczuły magię świąt

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 6.12.2019r. dzieci z Przedszkola Katolickiego w Nakle nad Notecią muzycznie świętowały Mikołajki.

Stało się tak za sprawą Pani Nutki Milutki (Pani Mirosławy Gawryłkiewicz) oraz dwóch muzyków. Dzięki pięknym piosenkom, dzieci mogły bardziej poczuć i zrozumieć magię płynącą ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Niektóre śmielsze dzieci przebierały się w rekwizyty przygotowane przez prowadzących, co sprawiło, że występ był jeszcze bardziej urokliwy. Przedstawieniu towarzyszyła piosenka "Do opery", która rozbrzmiewała przez śpiewające ją dzieci. Jest to utwór, który jest znakiem rozpoznawczym większości przedstawień Pani Nutki Milutki.

Materiał: mgr Renata Busz, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 28 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)