Dziś mamy 4 czerwca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Muzyczna przygoda dla każdego. Unikatowy koncert na przystani

fot. MM

fot. MM

30 listopada na nakielskiej przystani zorganizowano musicalowy koncert prezentujący #najwspanialsze dzieła muzyki filmowej. Koncert przeznaczony był dla rodzin z dziećmi w wieku do ok. 6 roku życia.

Muzycy, których można było tego dnia usłyszeć, współpracują z Fundacją Kreatywnej Edukacji w ramach projektów Muzopolic czy Manufaktura Umiejętności, realizując wyzwania edukacyjne, a także koncertowe. Dzięki swoim działaniom, artyści propagują teorię uczenia się muzyki. W sali od samego początku można było poczuć rodzinną atmosferę. Dzieci wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w niesamowitej, muzycznej przygodzie, która z każdą chwilą rozwijała się coraz bardziej. Wokalistki Jolanta Gawryłkiewicz oraz Marta Trudzińska skutecznie zachęcały najmłodszych do wspólnego śpiewania, a Sara Kosętka (fortepian), Antoni Olszewski (kontrabas) oraz Jakub Waszczuk (perkusja, perkusjonalia) zadbali o odpowiednią oprawę muzyczną koncertu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Meble kuchenne
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)