Dziś mamy 9 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Muzyczna przygoda dla każdego. Unikatowy koncert na przystani

fot. MM

fot. MM

30 listopada na nakielskiej przystani zorganizowano musicalowy koncert prezentujący #najwspanialsze dzieła muzyki filmowej. Koncert przeznaczony był dla rodzin z dziećmi w wieku do ok. 6 roku życia.

Muzycy, których można było tego dnia usłyszeć, współpracują z Fundacją Kreatywnej Edukacji w ramach projektów Muzopolic czy Manufaktura Umiejętności, realizując wyzwania edukacyjne, a także koncertowe. Dzięki swoim działaniom, artyści propagują teorię uczenia się muzyki. W sali od samego początku można było poczuć rodzinną atmosferę. Dzieci wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w niesamowitej, muzycznej przygodzie, która z każdą chwilą rozwijała się coraz bardziej. Wokalistki Jolanta Gawryłkiewicz oraz Marta Trudzińska skutecznie zachęcały najmłodszych do wspólnego śpiewania, a Sara Kosętka (fortepian), Antoni Olszewski (kontrabas) oraz Jakub Waszczuk (perkusja, perkusjonalia) zadbali o odpowiednią oprawę muzyczną koncertu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż leczniczy
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Żel UV 5ml
7,50PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)