Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2018

Msza św. w intencji policji. Funkcjonariusze złożyli wiązankę pod pomnikiem katyńskim

fot. MM

fot. MM

5 sierpnia w parafii pw. św. Wawrzyńca w Nakle odprawiono uroczystą mszę świętą w # intencji policjantów i ich rodzin.

W nabożeństwie odprawionym przez proboszcza parafii ks. Michała Adamczyka wzięli udział zarówno emerytowani policjanci, jak i ci czynnie pełniący służbę.

Ks. Michał Adamczyk podczas kazania podkreślał, jak ważną funkcję w społeczeństwie pełni policja, przybliżając jednocześnie zgromadzonym w świątyni wiernym historię jej powstania. Tradycyjnie nie zapomniano o tragicznie zmarłych podczas pełnienia służby policjantach, za których także modlono się tego dnia. Po zakończeniu mszy świętej, policjanci na czele z komendantem powiatowym Krzysztofem Stefaniakiem złożyli wiązankę kwiatów pod pomnikiem katyńskim usytuowanym przed kościołem.

Oceń artykuł: 4 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (9)

  Nakielanin, w dniu 05-08-2018 19:56:13 napisał:

  Zero komentarzy? Niemożliwe! Nakielskie komuchy jeszcze nie komentują?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  Egzekutywa, w dniu 05-08-2018 22:16:45 napisał:

  Kto zamówił tę mszę i za nią zapłacił-?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  naklo, w dniu 06-08-2018 08:20:40 napisał:

  do koscioła

  odpowiedz

  • 3 (7)

  wiara wierze nierówna, w dniu 06-08-2018 10:35:16 napisał:

  90% kandydatów na funkcjonariuszy w momencie wypełniania kwestionariusza osobowego w rubryce "wyznanie" zakreśla "ateista" Jak widać przez okres 5 lat służby kandydackiej następuje istna przemiana "duchowa" do tego stopnia,że "chwalą pana naszego" wyznają "wiarę".....hm.Dla mnie niepojęte.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Krytyk Społeczny, w dniu 06-08-2018 13:37:25 napisał:

  Nie bądź kolego naiwny-wszystko to fikcja literacka.Podobnie rzecz się ma z poglądami politycznymi w tej służbie.Optyka zmienną jest,w zależności jaki wieje wiatr i kto jest u władzy.Tak jest po prostu bezpiecznie.Wpiszesz "bezpartyjny" "ateista" i masz spokój aż do emerytury.Żaden potem IPN nie pozbawi cię emerytury czy nie zarzuci,że służyłeś w formacji wspierającej totalitarne państwo.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  nikuś, w dniu 06-08-2018 16:20:50 napisał:

  Trochę to przyjemniej jak widzi się oprócz panów policjantów miłe panie policjantki, szkoda tylko, że nie było Zosi w Kościele!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Bon upominkowy
Oczyszczanie twarzy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Elewacje
Budowa stanu surowego
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)