Dziś mamy 17 października 2017, wtorek, imieniny obchodzą:
30 czerwca 2017

Mróweczki, Biedronki i Pszczółki z nakielskiego przedszkola pożegnały Starszaków

fot. pow.

fot. pow.

23 czerwca 2017 roku dzieci z grupy # Mróweczek, Biedronek i Pszczółek z Przedszkola Nr 2 w Nakle nad Notecią śpiewem, tańcem i wierszami żegnały się z kolegami i koleżankami z grupy Żuczków, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Starszaki odwdzięczyły się i swoim występem pożegnały przedszkole i wszystkich jego pracowników. Uroczystość pożegnania rozpoczęła się pięknym polonezem, w odtańczenie którego dzieci włożyły całe serce. Następnie nadszedł czas na wiersze i piosenki o życiu przedszkolnym i wydarzeniach z nim związanych. Oczywiście nie obyło się bez łez.

Życzymy Starszakom samych miłych chwil spędzonych w szkole.

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Rok szkolny 2017/2018. Sprawdź, kiedy wypadają dni wolne

Ferie, zimowa, wiosenna przerwa świąteczna – ile wolnego czeka uczniów w roku #szkolnym 2017/2018? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)