Dziś mamy 25 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
30 czerwca 2017

Mróweczki, Biedronki i Pszczółki z nakielskiego przedszkola pożegnały Starszaków

fot. pow.

fot. pow.

23 czerwca 2017 roku dzieci z grupy # Mróweczek, Biedronek i Pszczółek z Przedszkola Nr 2 w Nakle nad Notecią śpiewem, tańcem i wierszami żegnały się z kolegami i koleżankami z grupy Żuczków, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Starszaki odwdzięczyły się i swoim występem pożegnały przedszkole i wszystkich jego pracowników. Uroczystość pożegnania rozpoczęła się pięknym polonezem, w odtańczenie którego dzieci włożyły całe serce. Następnie nadszedł czas na wiersze i piosenki o życiu przedszkolnym i wydarzeniach z nim związanych. Oczywiście nie obyło się bez łez.

Życzymy Starszakom samych miłych chwil spędzonych w szkole.

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)