Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
30 czerwca 2017

Mróweczki, Biedronki i Pszczółki z nakielskiego przedszkola pożegnały Starszaków

fot. pow.

fot. pow.

23 czerwca 2017 roku dzieci z grupy # Mróweczek, Biedronek i Pszczółek z Przedszkola Nr 2 w Nakle nad Notecią śpiewem, tańcem i wierszami żegnały się z kolegami i koleżankami z grupy Żuczków, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Starszaki odwdzięczyły się i swoim występem pożegnały przedszkole i wszystkich jego pracowników. Uroczystość pożegnania rozpoczęła się pięknym polonezem, w odtańczenie którego dzieci włożyły całe serce. Następnie nadszedł czas na wiersze i piosenki o życiu przedszkolnym i wydarzeniach z nim związanych. Oczywiście nie obyło się bez łez.

Życzymy Starszakom samych miłych chwil spędzonych w szkole.

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)