Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

10 września 2018

Młodzicy wygrywają na inaugurację. Pokonali Unię Solec Kujawski

Młodzicy Football Academy Mezar Nakło rozpoczęli zmagania w Lidze Orlika (IV liga).

Na pierwsze spotkanie, które odbyło się w czwartek 6 września, udaliśmy się do Solca Kujawskiego, gdzie zmierzyliśmy się z miejscową Unią Solec Kujawski. Obydwie drużyny rozpoczęły spotkanie bardzo ostrożnie. Z biegiem czasu zaczęliśmy przejmować inicjatywę i coraz częściej zagrażać pod bramką Unii. Bramki padły jednak w drugiej połowie. Najpierw Oliwier Lisiecki wrzucał piłkę z rzutu rożnego na krótki słupek, a tam głową do bramki strzelił Hubert Bąk. Długo nie musieliśmy czekać, a kilka minut później Oskar Maćkowiak był faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny wykonał Oliwier Lisiecki, który wykorzystał złe ustawienie obrońców i mocnym strzałem tuż przy słupku zdobył drugą bramkę.

Na koniec spotkania wkradło się rozluźnienie, przez które daliśmy w prezencie bramkę gospodarzem. Był to pierwszy mecz ligowy, popełnialiśmy dużo błędów, wiele sytuacji bramkowych nie wykorzystaliśmy. Cieszy wygrana, ale jeszcze dużo pracy przed nami.

Unia Solec Kujawski 1 - 2 Football Academy Mezar Nakło

Bramki: Hubert Bąk, Oliwier Lisiecki

materiał: Jopek Arkadiusz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)