Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

11 lutego 2019

Młodzicy na IV miejscu w Żninie. Zdobywają kolejne doświadczenia

fot.  Agnieszka Matczyńska

fot. Agnieszka Matczyńska

Nasi młodzi piłkarze udali się na turniej do Żninskich Bzyków.

Zaczęliśmy nerwowo popełniając bardzo dużo błędów. Z biegiem czasu zagraliśmy zdecydowanie lepiej i nasza gra już mogła się podobać. Zdobywamy kolejne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje. W ostateczności zajmujemy najgorsze dla sportowca miejsce tuż za podium. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Oskar Maćkowiak. Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę w każdym spotkaniu.

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża  zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)