Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

25 października 2021

Młodzicy NTS-u rozpoczęli sezon ligowy. Kolejne zmagania w listopadzie

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

W niedzielę w Bydgoszczy odbyła się pierwsza kolejka# Gran Ligi młodzików. NTS rozpoczął sezon od rywalizacji z pierwszym i drugim zespołem bydgoskiego Chemika.

W pierszym meczu turnieju zagrały ze sobą dwa Chemiki. Lepsi byli starsi, którzy wygrali 2:0.

W drugim spotkaniu nakielanie zmierzyli się z II zespołem Chemika. Dobra zagrywka po stronie NTS-u sprawiła, że pierszy set padł naszym łupem (25:10). Do połowy drugiego seta wynik oscylował w okolicach remisu, ale później inicjatywę przejął NTS, który wygrał pewnie do 15.

W drugim meczu nie było już tak dobrze. Po wyrównanym początku spotkania gospodarze przejęli inicjatywę. Byli skuteczniejsi, i popełniając mniej błędów dość łatwo wygrali do 11. W drugim secie niewiele się zmieniło - NTS przegrał do 14.

Ostatecznie nakielanie zajęli II miejsce utrzymując się w I lidze. Spotkania w II lidze zostały przełożone na przyszły tydzień.

Wymiki i tabela dostępne są na stronie obsadykpzps.pl

NTS wystąpił w składzie: Kacper Walkowiak (kapitan), Filip Koryluk, Wojciech Tyckun, Hubert Majewski, Joachim Stepka, Leon Waśniowski, trener Michał Nowak.

Kolejne spotkania zaplanowano dopiero na koniec listopada. Wcześniej młodzicy i kadeci NTS-u zaprezentują się w Nakielskiej Lidze Siatkówki.

Materiał: NTS Trójka Nakło 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Winiary majonez 700 ml
6,99PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Kapusta biała
0,99PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Łopatka wieprzowa kg
9,99PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)