Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

"Młody Lean Lider". Uczniowie rozwijali swoje umiejętności

fot. Małgorzata Fedec

fot. Małgorzata Fedec

W całej Polsce szkoły, uczelnie i przedsiębiorstwa biorą udział we wspólnym # programie " Młody Lean Lider". Menagerowie i Lean Thinkerzy dzielą się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

"Młody Lean Lider" to program, którego celem jest m.in.: kształtowanie umiejętności zarządzania czasem, zasobami, budowanie prawidłowych relacji w pracy zespołowej, rozwój umiejętności planowania i organizacji pracy własnej i zespołu.

Z województwa kujawsko-pomorskiego zakwalifikowanych zostało 5 grup, w tym 2 grupy ekonomistów (klasa 1c) z ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią. W Polsce przystąpiło do projektu 100 grup.

Opiekunami grup są p. G. Kinderman i M.Fedec

materiał: Małgorzata Fedec

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)