Dziś mamy 26 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 października 2018

Mistrzostwa powiatu w wyciskaniu sztangi. Drużyna z Lubaszcza na podium

fot. powierzone

fot. powierzone

17 października br. odbyły się VIII Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar # Dyrektora Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w wyciskaniu sztangi leżąc (wg współczynnika Wilksa).

Wystartowało 13 chłopców i 10 dziewcząt. Reprezentowali Liceum Ogólnokształcące im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka w Lubaszczu. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im kmdr. B. Romanowskiego w Nakle nad Notecią oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Nakle nad Notecią.

Zawodnicy mieli po 3 podejścia, a najlepszy wynik był brany pod uwagę  do punktacji. Barbara Pilarska i Marcin Koniec, wychowankowie ZSP w Lubaszczu zajęli III miejsce w swoich kategoriach.

Gratulujemy!


Szkołę reprezentowali:
Barbara Pilarska
Marcin Koniec
Patryk Domiński
Nikola Nowak
Magdalena Iciek
Justyna Koniec
Izabela Adamczyk
Nicole Przybył

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)