Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

15 października 2021

Mistrzostwa powiatu nakielskiego szóstek piłkarskich. Kto zwyciężył?

fot. pow.

fot. pow.

13 października br. w Nakle nad Notecią odbyły się# mistrzostwa powiatu nakielskiego szóstek piłkarskich.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny, ZST z Kcyni,ZS Lubaszcz, ZSŻŚ Nakło n/Notecią oraz ZS Szubin, który wystawił 11 osobowy zespół do rywalizacji.

Turniej został rozgrywany systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu zmierzyły się zespoły z Lubaszcza oraz Szubina. Mecz rozgrywany był pod dyktando uczniów z Szubina, ale nie udawało im się postawić kropki nad „i” w postaci strzelenia bramki, dopiero na 3 min przed końcem spotkania bramkarz rywali został pokonany a chłopacy z Szubina zapewnili sobie skromne zwycięstwo 1:0 w meczu otwarcia. W drugim meczu uczniowie z ZS Szubin zmierzyli się z drużyną z Nakła, był to przedwczesny finał gdyż patrząc na umiejętności było widać, że obie drużyny miały przewagę nad resztą zespołów. Mecz zaczął się idealnie bo już w 2 minucie meczu za pola karnego fantastycznym uderzeniem popisał się Adrian Gorajewski otwierając wynik spotkania. Reszta meczu to już wyrównana walka w środku pola, każda z drużyn miała swoje okazje, lecz bramkarz Tobiasz Nowicki kapitalnie bronił strzały rywali dzięki czemu udało się wygrać po raz kolejny skromnie 1:0. W trzecim spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się ze szkołą z Kcyni, chłopacy jako liderzy grupy pokazali klasę wygrywając spotkanie, aż 6:0 przypieczętowując wygranie całego turnieju. Podczas meczu zawodnicy kilka świetnych akcji, aż ręce same składały się do oklasków.

W drużynie MISTRZÓW Powiatu nakielskiego zagrali: Adrian Gorajewski, Hubert Paszkiet, Jakub Matuszewski, Kamil Sowa, Tobiasz Nowicki, Alex Lisiecki, Szymon Berka, Szymon Brzykcy, Kacper Wojciechowski, Mateusz Piekarski, Jakub Milicki
Zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)